E-mail: b2b@kemer.com.pl

KEMER.pl jest jednym z polskich liderów w  produkcji i dystrybucji torebek, toreb, bagażu podróżnego, portfeli, pasków, saszetek i innych drobnych akcesoriów wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas wyroby są często jednym z elementów kampanii promocyjnych firm, jak i upominkami wręczanymi przy różnych okazjach.

 

Możemy zaoferować Państwu idealny spersonalizowany produkt. Większość dostępnych produktów z naszej oferty można znakować własnym logo , a dzięki temu Państwa marka będzie świetnym nośnikiem reklamowym i umożliwi długofalowe budowanie świadomości  marki.

SZWALNIA

W naszej szwalni szyjemy m.in.: torby specjalistyczne, galanterię skórzaną, torebki oraz teczki.

Dostępne są następujące rodzaje znakowania produktów:

Grawerowanie laserowe

Jest to bardzo precyzyjne znakowanie przedmiotu. Za pomocą lasera usuwana jest wierzchnia warstwa produktu w efekcie czego następuje odsłonięcie bazowej faktury przedmiotu. Kolor grawera zależny jest od materiału znakowanego produktu. Grawerowanie laserem można wykonać na produktach wykonanych z metalu, drewna, szkła, filcu, skóry, kartonu czy tworzywa sztucznego. Niektóre z oferowanych przez nas produktów oferują możliwość specjalnego grawerowania. Efekt lustra, srebrny lub złoty grawer wyróżni przedmiot oraz zwróci uwagę klienta. Ponadto na wybranych długopisach istnieje możliwość grawera dookoła niemal na całej jego powierzchni.

Tampodruk

W tej metodzie znakowania produkt jest znakowany farbą z wykorzystaniem elastycznego, gumowego tamponu, który powstaje z wcześniej wykonanej matrycy. Ta metoda jest możliwa do wykonania na produktach metalowych, papierowych, drewnianych, skórzanych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych i ekoskóry.

Sitodruk

Metoda ta wykorzystuje sito, przez które z pomocą specjalnego rakla przeciskana jest farba. Sitodruk to popularny i stosowany od bardzo dawna sposób znakowania produktów tekstylnych (na przykład parasoli, toreb, odzieży) jak i wykonanych z drewna, skóry, kartonu i tworzyw sztucznych.

Termotransfer sitodrukowy

Znakowanie tą metodą odbywa się w temperaturze 100-150 ºC dlatego też nie nadaje się do wykorzystania przy wszystkich produktach. Termotransfer sitodrukowy polega na wykonaniu nadruku sitodrukiem na papierze transferowym, który zostaje pokryty klejem. W kolejnym kroku całość zostaje podgrzana tak aby nastąpiło scalenie kleju z farbą. Na koniec przygotowany wcześniej nadruk nanosi się na produkt i wgrzewa.

Sublimacja

Sublimacja to proces chemiczny, podczas którego farba trwale wnika w strukturę materiału. Nadruk wykonany sublimacyjnie jest trwały oraz niewyczuwalny w dotyku. W tej metodzie znakowania można pokazać przejścia tonalne. Nadruk jest odporny na promienie słoneczne, nie pęka oraz nie spiera się. Sublimacja jest możliwa do wykonania wyłącznie na tkaninach z domieszką poliestru w kolorze białym. Wyższa zawartość poliestru gwarantuje żywsze kolory nadruku.

Nadruk bezpośredni UV

Pozwala zachować fotograficzną jakość nadruku w pełnej palecie CMYK. Nadruk wykonywany jest za pomocą specjalnych farb bezpośrednio na znakowanym produkcie. W kolejnym kroku następuje utwardzenie grafiki promieniami UV.

Tłoczenie

To elegancki sposób oznakowania produktu skórzanego, skóropodobnego lub wykonanego z niektórych tworzyw sztucznych czy tektury. Specjalnie przygotowana matryca zostaje odciśnięta w materiale z użyciem wysokiej temperatury.

Haft

Trwała i estetyczna metoda, używana przy znakowaniu tkanin. Haft jest trwały, precyzyjny i powtarzalny.

Druk UV

Metoda ta polega na napyleniu kropel tuszu na zadrukowywaną powierzchnię, a następnie utrwaleniu wzoru przy pomocy promieniowania UV. Dzięki temu nadruk jest mocny i trwały, a sam proces szybki i niewymagający dłuższego przygotowania. Wydruk przez długi czas zachowuje jakość fotograficzną, a metoda nadaje się zarówno do powierzchni małych jak i tych o większych gabarytach i nierównych konturach.

Nalepki / Naklejki

Są one powszechnym i masowo używanym nośnikiem informacji. Pomagają wyróżnić produkt i zachęcić do jego kupna, zwiększają świadomość danej marki wśród klientów, a także mogą zachęcać do udziału w konkursach czy promocjach.

Drukujemy nalepki papierowe, foliowe, wlepki, podłogowe, kolorowe, przezroczyste, samochodowe, ścienne3D, magnesy, podkładki i inne.

Offset cyfrowy

To druk tworzony na podstawie danych przesłanych bezpośrednio z komputera do elektrofotograficznej maszyny drukarskiej. Dzięki możliwości wprowadzania szybkich zmian w projekcie nasze produkty mogą być w pełni spersonalizowane - stosujemy przy zawieszkach odzieżowych, metkach, owijkach z nadrukiem, plakatach, ulotkach, naklejkach, kopertach, pocztówkach, wizytówkach, papierze firmowym, biletach, zaproszeniach, bonach, voucherach, dyplomach,kartach menu,zakładkach, linijkach.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel